fbpx

Sondazh: A duhet të shkarkohet Driton Selamanaj?

/
Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Sondazhi ka përfunduar. Këtu mund t’i gjeni rezultatet.

Driton Selmanaj është bërë cak i shumë kritikave si shkak i deklaratave të pamatura, apo thënë më saktë një lapsusi, ku për Sarandaj Bogujevcin dhe historinë e saj kishte thënë ‘jemi lodhur me këto gjëra’.

Neogazeta ju fton ta shprehni mendimin tuaj se a duhet Kryeministri Avdullah Hoti ta shkarkoj zv. Kryeministrin Selmanaj. Kujtojmë se për shkak të deklaratave të pamatura dhe fyese edhe në të kaluarën janë shkarkuar ministra nga Qeveria e Kosovës.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Djali i Ukshin Hotit: Çdo sulm ndaj Saranda Bogujevcit është sulm ndaj meje dhe familjes time!

Tjetra

Kur e kanë plagos Agim Veliun më është përmendur emri – i shkova në zyre për t’u sqaruar

TË FUNDIT NGA RUBRIKA