fbpx

Asamblisti i Mitrovicës së Veriut dhe bashkëpartiaku i Ivanoviqit, frikësohet se do ta vrasin si Oliverin

/
Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Pas vrasjes së politikanit serb, Oliver Ivanoviq, asamblisti i Mitrovicës së Veriut, Marko Jaksiq, i cili ishte edhe bashkëpartiak i Ivanoviqit, ka deklaruar se ndjehet i frikësuar se do ta vrasin edhe atë.

Unë nuk kam pasur frikë nga vdekja. Pas asaj çfarë i ndodhi Oliverit, po mendoj për të njëjtën gjë dhe kam frikë vetëm se më nuk do të mund të shkruaj këtu, se kush dhe pse më vrau prapa shpinës

ka shkruar ndër të tjera, Marko Jaksiq

Ky i fundit nuk ka dhënë ndonjë detaj më tepër nëse ka marrë ndonjë kërcim me vdekje.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Gruaja e Haki Rugovës e bën like komentin kundër burrit të saj! (Foto)

Tjetra

Istogu shpëton nga zgjedhjet – LDK-ja bën koalicion me PDK-në

TË FUNDIT NGA RUBRIKA