fbpx

Besim Dina në zi, i ndahet nga jeta vëllai

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Pas një sëmundje të rëndë, ka vdekur vëllai i Besim Dinës, Bedri Dina.

Humoristi dhe moderatori i njohur, Besim Dina, ka humbur vëllanë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e kanë konfirmuar familjarët e Dinës (vajza e të ndjerit) me anë të një postimi në Facebook, ku edhe njofton se ai vuante nga një sëmundje e rëndë.

Sot pas një sëmundje të rëndë na la njeriu më i shtrenjtë për ne. Ishte babai dhe shoku jonë më i mirë. Nuk ka fjalë që e përshkruan dhimbjen për humbjen tënde. Ishe mësues për jetën, virtytet, dashurinë dhe humanizmin që na ke mësuar. Lamtumirë heroi im…

 

ka shkruar ajo në Facebook.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Isa Mustafa - “Gënjeshtrat nuk i ndihmojnë ata që janë në Hagë”

Tjetra

Lekaj i përgjigjet Hazirit: Ramushi për president, nuk lëvizim nga ky qëndrim

TË FUNDIT NGA RUBRIKA