fbpx

Celeb

Neogazeta përzgjedhë personalitetet më bombastike të skenës Kosovare në opinionin publik

Dua Lipa paralajmron këngën e re me foto provokuese

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë albumin e saj më të ri. “Don’t start now” titullohet kënga e saj e re, e cila do të publikohet më 1 nëntor. Teksa ditë më parë ka publikuar trailerin e klipit, këngëtarja shqiptare ka treguar se videoja e re muzikore

Lexo më shumë

Rita Ora billbord midis Beogradit: Cmenden serbët

/

“Skandaloze! Shqiptarja Rita Ora i qesh Beogradit në fytyrë! Këngëtarja e preferuar e Haradinaj dhe Thaçit në pankartat e kryeqytetit!”, kështu shkruan media serbe Informer e indinjuar me këngëtaren nga Kosova me famë botërore. Serbët e quajnë skandaloze faktin se nëpër tabelat reklamuese të Beogradit shfaqet këngëtarja Shqiptare me famë botërore Rita Ora duke promovuar

Lexo më shumë

Kështu ka zgjedhur Rita Ora ta urojë motrën e saj për ditëlindje

Motra e këngëtares së famshme botërisht Rita Ora, Elena sot ka ditëlindjen. Me kete rast këngëtarja Rita Ora i ka publikuar disa fotografi të shkëputura nga arkiva. E gjithë këtë e bëri për ta uruar motrën e saj Elenën me rastin e ditëlindjes. Duke qenë se nuk kanë pasur shumë vite diferencë, ato e kanë

Lexo më shumë

Këta janë emrat e 20 këngëtarëve shqiptarë më të ndjekur në Instagram – Dua Lipa e para, Tayna e fundit

Shqiptarët anë e mbanë globit tashmë kanë krijuar një ndjekje të madhe në rrjetet sociale. Vetëm në rrjetin social Instagram, mund të shohësh figura shqiptare që tashmë konkurrojnë emrat e mëdhenj botërore, duke u ndjekur nga më shumë se 35 milionë përdorues. E këtë epitet e gëzon artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, e

Lexo më shumë

Yjet para dhe pas operimeve plastike (Foto)

/

Tashmë ndërhyrja plastike për këngëtaret tona ka hyrë në modë. Të rralla janë ato, të cilat nuk kanë bërë ndonjë ndërhyrje qoftë në buzë, në gjoks ,por edhe në hiret tjera të trupit. Mirëpo në botën ndërkombëtare të showbiz egziston qysh moti një trend i tillë. Sjellim për ju shumë shembuj, ndër to dy shqiptare.

Lexo më shumë

Rita Ora 100 gradë celsius (4 foto)

Rita Ora ka publikuar fotografitë më të nxehta që ka realizuar gjatë pushimeve që ka bërë gjatë verës së këtij viti. Rita ka kaluar disa ditë të bukura në Dubai, bashkë me mikeshat e saj, ku kanë festuar ditëlindjen e motrës së Ritës, Elenës. Nga atje Rita ka sjellë mjaft postime ku është parë duke

Lexo më shumë