Dua Lipa e dehur hyp mbi tavolinë

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Dua Lipa po shijon kohë shumë të mira.

Si në karrierën e saj ashtu edhe për nga jeta private, këngëtarja në secilën anë po jeton kohët më të mira.

Dua këtë lumturi dhe sukseset po i ndan me shoqërinë e saj gjithashtu edhe me të dashurin, ndërsa tani po hipë edhe mbi tavolina,.

Bukuroshja shqiptare është dehur dhe ka hipur për të bërë dolli në darkën me shoqërinë, ndërsa ajo ka treguar se sa herë që dehet e bën këtë gjë.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com