fbpx

Ekskluzive: Vetëvendosje organizon transport për “votuesit” (VIDEO)

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar transport të votuesve në Prishtinë, në përpjekje për të siguruar sa më shumë vota për kandidatin e saj për kryetar, Shpend Ahmeti.

Klan Kosova ka dëshmuar me pamje se si u bartën njerëzit tek qendra e votimeve nga Vetëvendosje.

Duke u paraqitur si OJQ, ata u telefononin qytetarëve dhe u ofronin transport për të votuar.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Zahir Pajaziti fjalim historik (VIDEO)

Tjetra

Arban Abrashi: Prishtina tashmë e ka një kryetar të ri

TË FUNDIT NGA RUBRIKA