fbpx

EKSKULZIVE: Përfundon numërimi i votave në Mitrovicë – Ja kush është fitues

Në komunën e Mitrovicës Qendra e Numërimit dhe Rezultateve ka përfunduar numërimin e të gjitha votave, raporton “Zeri.info”.

Burime të “Zeri.info”, brenda QNR-së, bëjnë me dije se Agim Bahtiri ka fituar mbi 57 për qind në krahasim me kudnërkandidaten e tij, Valdete Idrizi e cila ka arritur të mbledh mbi 42 për qind të votave.

Neogazeta
Shperndarje
Lajmi paraprak

Shpendi udhëheq për vetëm 400 vota epërsi

Lajmi tjetër

Fundi i zgjedhjeve lokale: Kjo është radhitja e partive në bazë të numrit të komunave të fituara

MË TË FUNDIT nga KATEGORIA