Famir Limaj një ‘mangup’ me flokë të gjata (FOTO)

//
Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Në familjen e zëvendëskryeministrit të Kosovës Fatmir Limajt, sot ka festë, është ditëlindja e tij e 47-të.

Limaj nder vite ka ndryshuar shumë, në kohën kur ishte më i ri dukej krejtësisht ndryshe nga sot, shkruan magazina.al

Magazina.al ka siguruar një fotografi të cilën nuk e keni parë asnjëherë, foto kjo ku lideri i NISMA-s ka shfaqur patriotizmin e tij i veshur në bluzë të kuqe me shqiponjë të zezë në gjoks.

Dhe jo vetëm kaq, Limaj në rininë e tij mbante edhe stil më ndryshe të flokëve!

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com