fbpx

Gruaja e Haki Rugovës e bën like komentin kundër burrit të saj! (Foto)

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Haki Rugova i ka shpëtuar zgjedhjeve të reja për asamble në Istog në orët e fundit të afatit ligjor. Pas marrëveshjes me PDK-në dhe tre asambleistë serbë, Istogu ka arritur dje ta zgjedhë kryesuesin komunal, Qaush Balën.

Por, duket se me këto “matematika” nuk është pajtuar gruaja e kryetarit, Fitorja, shkruan Indeksonline.

Kështu së paku duket në një koment në Facebook ku një qytetar e kritikon kryetarin aktual duke thënë se është marre për Hakinë në çfarë gjendje e ka pru LDK-në e Istogut.

Fitore Rugova, gruaja e kryetarit e ka pëlqyer Like-n duke shprehur pajtueshmëri me situatën aktuale. Se a ka ndodhur kjo gjë rastësisht, apo ka qenë shprehje mllefi ndaj koalicioneve, këtë e di më së miri zonja e parë e Istogut.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Armend Ibrahimi kërkon shkarkimin e Qeverisë (VIDEO)

Tjetra

Asamblisti i Mitrovicës së Veriut dhe bashkëpartiaku i Ivanoviqit, frikësohet se do ta vrasin si Oliverin

TË FUNDIT NGA RUBRIKA