fbpx

Gruaja e pafajshme kafshohet brutalisht nga qeni i Policisë (Video +18)

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Qeni i policisë sulmon dhe kafshon gruan e pafajshme në publik ndërsa ajo bërtet për ndihmë.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Tmerruese qeni vrapon nëpër qytet duke mbajtur në gojë trupin e pajetë të foshnjës së porsalindur, me të cilin i ushqen këlyshët e saj (Video +18)

Tjetra

Aida Dërguti për Albin Kurtin: A e arrestuan atë mutin

TË FUNDIT NGA RUBRIKA