fbpx

Haradinaj homazhe te varri i ish-presidentit Rugova (VIDEO)

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot do të bëjë homazhe për nder të 28 Nëntorit -Ditës së Flamurit.

Haradinaj në këto momente po bën homazhe te varri i ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova, në Velani.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Armata e Ramushit

Tjetra

Shënohet 17 vjetori nga konfrontimet e para mes UÇPMB-së dhe policisë serbe

TË FUNDIT NGA RUBRIKA