fbpx

Hashim Thaci pyet në sy Fisnik Ismajlin – Ku je fis (video)

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Presidenti i Kosoves nuk i ka fort problem kundershtaret politik, as ne skene as prapa skenes. Ne nje video te publikuar nga Neogazeta, shihet Hashim Thaci duke iu afruar Fisnik Ismajlit duke e shikuar ne sy dhe e pyet – ‘ku je fis’.

Shume njerez e kane komentuar ne rrjete sociale si provokim nga ana e Hashim Thacit per ta deshmuar dominancen totale qe e ka, sipasj tij mbi ‘fisin’.

Per me shume shikojeni videon me poshte dhe jepeni mendimin tuaj:

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Vendosen shtatoret e tre drejtuesve të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit – Abdyl Frashëri, Ymer Prizreni dhe Sulejman Vokshi

Tjetra

Edi Rama: “What the Fuck” kur flet për qasjen e Serbisë ndaj Kosovës

TË FUNDIT NGA RUBRIKA