fbpx

Isa Mustafa: Dita e Flamurit na bën bashkë të gjithëve

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, u ka uruar qytetarëve Ditën e Shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, ai ka thënë se kjo festë na bën bashkë të gjithëve.

Urime Dita e Shpalljes së Pavarësisë dhe e ngritjes së Flamurit në Vlorë.

Kjo festë na bën të gjithëve bashkë, në shtëpinë e kombit tonë. IM

ka shkruar Mustafa në Facebook, transmeton Neogazeta.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Ja çka ndodhi në mbledhjen e katërt të përbashkët të qeverive Kosovë-Shqipëri

Tjetra

Thaçi: Nëntori i ka dhënë gjithmonë shpirt historisë sonë

TË FUNDIT NGA RUBRIKA