fbpx

Lajmi i fundit: Dardan Sejdiu ka ofruar dorëheqjen në Vetëvendosje

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Dardan Sejdiu ka dhënë dorëheqjen e tij nga posti i anëtarit të Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje dhe funksionet e tjera që mban në këtë parti.

Lajmin e ka bërë të ditur pak çaste më parë kryetari i partisë, Visar Ymeri.

Ai ka thënë në “Rubikon” të KTV’së se Sejdiu ka shprehur gatishmërinë edhe që të japë dorëheqje nga posti i tij i depuetit të VV’së në Kuvendin e Kosovës.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Qeveria: Kosova shembull i ngritjes së shtetit të së drejtës

Tjetra

Kurti apo Molliqaj? Të dielën mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të VV-së

TË FUNDIT NGA RUBRIKA