fbpx

Partia ime ka numrin 134 Voto LDK

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Qytetarët po e shpërndajne informacionin e numrit të partive që ata i përkrahin.

Sot është tërhequr shorti për numrat e partive politike në këto zgjedhje të jashtëzakonshme që mbahen me 6 tetor.

Në shortin që është tërhequr në KQZ janë përcaktuar edhe numrat që secila parti dhe koalicionet do t’i bartin në këto zgjedhje të jashtëzakonshme.

Lidhja Demokratike e Kosovës kanë numrin 134

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Tërhiqet shorti në KQZ, kjo është renditja e partive në fletëvotim

Default thumbnail
Tjetra

Partia ime ka numrin 112 Voto PDK

TË FUNDIT NGA RUBRIKA