fbpx

Presidenti kthehet nga Kanadaja, shkon në Burojë për të pirë çaj

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka ndarë një moment nga vizita e tij në vendlindje. Këtë vizitë e ka përshkruar të këndshme përderisa e ka shpërndarë edhe një fotografi duke pirë çaj me prindërit.
“Moment i këndshëm si gjithmonë. Sot, në vendlindje, Burojë, pas drekës, duke pirë çaj me Nënën dhe Babain. HTH”, ka shkruar Thaçi në FB, transmeton Neogazeta.

Presidenti së fundi ka zhvilluar vizitë zyrtare në Kanada.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Mbledhja e qeverive Shqipëri-Kosovë, do të firmosen 4 marrëveshje

Tjetra

Supremja vendos në favor të Vetëvendosjes

TË FUNDIT NGA RUBRIKA