fbpx

Projektligji pro importit të veturave më të vjetra se 10 vjet shkon në Kuvend

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Është miratuar projektligji i cili lejon importimin e veturave më të vjetra se dhjetë vjet.

Në Komisionin për Zhvillim Ekonomik, ky projektligj u votua me 6 vota pro e asnjë kundër.

Opozita kishte lëshuar më herët sallën, por kuorumin e mundësoi deputeti Adem Hodza i Listës Serbe.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Vuçiq: Po dëgjoj marrëzi për Preshevën dhe Bujanocin

Tjetra

Ky gjest i Trump ndaj gruas së tij është bërë hit në internet

TË FUNDIT NGA RUBRIKA