fbpx

Rezultatet nga sondazhi: Kërkohet shkarkimi i Driton Selmanaj

/

Ka përfunduar sondazhi i Neogazeta: “A duhet te shkarkohet Driton Selmanaj pas deklaratave te pamatura?”.

Në sondazh kanë marrë pjesë 6,407 lexues. 75% kanë kërkuar shkarimin e z. Selamanaj, 24% janë kundër, kurse 1% kanë dhënë përgjigjen ‘Nuk e di’.

Driton Selmanaj ishte bërë cak i shumë kritikave si shkak i deklaratave të pamatura, apo thënë më saktë një lapsusi, ku për Sarandaj Bogujevcin dhe historinë e saj kishte thënë ‘jemi lodhur me këto gjëra’.

A duhet te shkarkohet Driton Selmanaj pas deklaratave te pamatura?

  • Po (4,823 Vota)
  • Jo (1,526 Vota)
  • Nuk e di (58 Vota)

Gjithsej votues: 6,407

Loading ... Loading ...
Paraprak

Agim Veliu: Bulliqi është uzurpator

Tjetra

Sot 20 vite nga varrimi i Xhemajl Mustafa (video pamje)

TË FUNDIT NGA RUBRIKA