fbpx

Shefqet Krasniqi kthehet ne Xhamine e Madhe

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Shefqet Krasniqi zyrtarisht kthehet ne Xhamine e madhe. Ne faqen zyrtare ne Facebook eshte bere e ditur dhe postimi eshte shperndare nga shume besimtar dhe perkrahes te Krasniqit.

Lexojeni njoftimin e plote

Zyrtare

Ju njoftojme se hoxha i nderuar Dr. Shefqet Krasniqi rifillon dersin e tefsirit kete te Merkure (14.11.2018) pas namazit te Jacise ne xhamine e madhe ne Prishtine.

Shperndaje kete njoftim. Zoti ju shperblefte!

Shkrun ne njoftim

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Kryeministri Haradinaj: Ndoshta do ta rrisim edhe më shumë taksën prej 10% ndaj importit të produkteve Serbe

Tjetra

Thaçi falënderon Merkelin për mbështetjen e saj për arritjen e një marrëveshje paqësore me Serbinë

TË FUNDIT NGA RUBRIKA