fbpx
Live

Sondazh: Cili është deputeti më i mirë nga LDK?

/

Neogazeta këtë javë sjellë sondazhin “Cili është deputeti më i mirë nga LDK?”

Në garë janë të gjithë deputetët e LDK-së të renditur sipas rendit alfabetik.

Votoni atë që mendoni se është më i miri dhe ka performancën më të mirë.

Mund të zgjedhni vetëm një emër dhe mund të votohet vetëm një herë nga një IP adresë (kompjuter, telefon apo ipad).

Cili është deputeti më i mirë nga LDK?

 • Shkëmb Manaj (259 Vota)
 • Xhavit Uka (238 Vota)
 • Visar Hoti (215 Vota)
 • Lirije Kajtazi (215 Vota)
 • Ardian Shala (209 Vota)
 • Fetah Rudi (198 Vota)
 • Frashër Demaj (188 Vota)
 • Saranda Musliu (177 Vota)
 • Arben Gashi (shef i grupit) (174 Vota)
 • Besa Gaxherri (123 Vota)
 • Ilir Ferati (114 Vota)
 • Fatmir Rexhepi (113 Vota)
 • Kujtim Shala (112 Vota)
 • Faton Bislimi (112 Vota)
 • Valentina Bunjaku-Rexhepi (111 Vota)
 • Vjosa Osmani (108 Vota)
 • Ismet Beqiri (99 Vota)
 • Marigona Geci (95 Vota)
 • Doruntinë Maloku (93 Vota)
 • Ekrem Hyseni (86 Vota)
 • Hatim Baxhaku (84 Vota)
 • Haxhi Avdyli (55 Vota)
 • Vlora Limani-Hajnuni (44 Vota)
 • Ilir Tasholli (30 Vota)
 • Shkelzen Hajdini (13 Vota)
 • Shkumbin Gashi (3 Vota)
 • Fidan Rekaliu (3 Vota)

Gjithsej votues: 3,271

Loading ... Loading ...
Paraprak

Porosia e Isa Mustafës pas humbjes së pushtetit në Podujevë: Rezultati ishte i papritur

Tjetra

Agim Veliu tregon a do ta pranojë LDK-ja “kushtin” e PDK-së për postin e presidentit

TË FUNDIT NGA RUBRIKA