fbpx

Sondazh: Cili është kandidati i LDK-së për Prishtinën?

Sondazhi do të jetë i hapur për 24 orë

/

Neogazeta këtë javë sjellë sondazhin “Cili është kandidati i LDK-së për Prishtinën?”

Në garë janë 5 kryetarët e degëve të Prishtinës dhe disa kandidat të përfolur.

Votoni atë që mendoni se është më i miri.

Mund të zgjedhni vetëm një emër dhe mund të votohet vetëm një herë nga një IP adresë (kompjuter, telefon apo ipad).

Cili është kandidati i LDK-së për Prishtinën?

Rezultatet

Loading ... Loading ...
Paraprak

Osmani e Kurti kanë filluar diskutimet për bashkëpunim

Tjetra

Enver Hoxhaj: Po presim ftesën nga Vetëvendosja, ta dërgojmë vendin në zgjedhje

TË FUNDIT NGA RUBRIKA