fbpx
Live

Sondazh nacional: Cili është Kryeministri i ardhshëm i Kosovës

/

Neogazeta këtë javë sjellë sondazhin e parë nacional “Cili është Kryeministri i ardhshëm i Kosovës”. Neogazeta është gazeta e parë digjitale që ka sjellur ciklin e sondazheve online me pjesëmarrjen më të madhe dhe gjithëpërfshirëse online.

Në garë janë 3 kandidatë nga partitë kryesore, Kryeministri aktual Avdullah Hoti, Albin Kurti nga VV dhe Enver Hoxhaj nga PDK.

Votoni atë që mendoni se është më i miri.

Mund të zgjedhni vetëm një emër dhe mund të votohet vetëm një herë nga një IP adresë (kompjuter, telefon apo ipad).

Cili është Kryeministri i ardhshëm i Kosovës?

Rezultatet

Loading ... Loading ...
Paraprak

Haziri: Të gjithë po angazhohen kundër LDK’së, por pa ne s’ka zgjedhje as zgjidhje

Tjetra

Korrenspondenti i FAZ për Ballkanin thotë se titulli për Albin Kurtin nuk është i vërtetë

TË FUNDIT NGA RUBRIKA