fbpx
Live

Sondazh: Vjosa Osmani apo Ramush Haradinaj

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Neogazeta këtë javë sjellë sondazhin “Cili duhet të jetë President i ardhshëm?”

Në garë janë dy pretendentët kryesorë Vjosa Osmani dhe Ramush Haradinaj.

Votoni atë që mendoni se është më i miri.

Mund të zgjedhni vetëm një emër dhe mund të votohet vetëm një herë nga një IP adresë (kompjuter, telefon apo ipad).

Cili duhet të jetë President i ardhshëm?

  • Vjosa Osmani (13,116 Vota)
  • Ramush Haradinaj (2,011 Vota)
  • Tjetër (509 Vota)

Gjithsej votues: 15,636

Loading ... Loading ...
Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Vjosa Osmani dhe Albin Kurti shkojnë bashkë në Reçak

Tjetra

Selmanaj: Në 30 vjet aktivitet, rrëzimi i Kurtit vendimi më i mirë, nominimi i Osmanit eksperimenti më i keq

TË FUNDIT NGA RUBRIKA