fbpx
/

Sondazhi final: Kush e fiton Prishtinën

Fillo

Sondazhi final: Kush e fiton Prishtinën?

Neogazeta sjellë sondazhin final: “Kush e fiton Prishtinën?”, në të cilin mund të votoni më poshtë.

Në garë janë 4 kandidatët kryesorë nga LDK, LVV, PDK dhe AAK.

Votoni atë që mendoni se është më i miri dhe ka performancën më të mirë.

Mund të zgjedhni vetëm një emër dhe mund të votohet vetëm një herë nga një IP adresë (kompjuter, telefon apo ipad).

Kush e fiton Prishtinën?

  • Përparim Rama (3,828 Vota)
  • Arben Vitia (3,799 Vota)
  • Uran Ismaili (3,113 Vota)
  • Daut Haradinaj (1,814 Vota)

Gjithsej votues: 12,554

Loading ... Loading ...
Paraprak

Vjosa Osmani në Këshillin e Sigurimit: Sakrifica jonë është shumë e madhe, prandaj nuk mund të bëjmë hapa prapa

Tjetra

Enver Sekiraqa lirohet nga paraburgimi

TË FUNDIT NGA RUBRIKA