fbpx

Sondazhi final: LDK, PDK apo VV

Neogazeta sot sjellë sondazhin e fundit për këto zgjedhje: “Cila parti do të qeverisë me Kosovën?”. Neogazeta është gazeta e parë digjitale që ka sjellur ciklin e sondazheve online me pjesëmarrjen më të madhe dhe gjithëpërfshirëse online.

Në garë janë 3 partitë kryesore, LDK, PDK dhe VV.

Votoni atë që mendoni se është më e mira.

Mund të zgjedhni vetëm një opsion dhe mund të votohet vetëm një herë nga një IP adresë (kompjuter, telefon apo ipad).

Cila parti do të qeverisë me Kosovën?

Rezultatet

Loading ... Loading ...
Paraprak

Hoti: Refuzoni propagandën, bëhuni pjesë e projektit për zhvillim dhe punësim

Tjetra

Kjo është komuna ku Vetëvendosje po prin me rezultatin më të thellë

TË FUNDIT NGA RUBRIKA