fbpx

Takimi VV – LDK përfundon me zhvillime të reja

Zëdhënësi i LDK’së, ka folur pas takimit tre orësh në mes të krerëve të LDK’së dhe Lëvizjes Vetëvendosje.

Ai ka thënë se ka lëvizje të pozicioneve të dy partive, dhe ka paralajmëruar edhe një takim për nesër.

“Ka përfunduar. Kemi lëvizje në përpjekje për marrëveshje. Do të kemi edhe një takim të radhës nesër”, ka thënë ai.

Neogazeta
Shperndarje
Lajmi paraprak

Rexhep Qosja godet LDK-në dhe Isa Mustafën se po e bllokojnë formimin e Qeverisë

Lajmi tjetër

Isa Mustafa u drejtohet gazetarëve: më vjen keq që jeni mërdhi

MË TË FUNDIT nga KATEGORIA