fbpx

Tmerruese qeni vrapon nëpër qytet duke mbajtur në gojë trupin e pajetë të foshnjës së porsalindur, me të cilin i ushqen këlyshët e saj (Video +18)

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Policia indiane është shokuar kur pranoi një telefonatë se një qen është filmuar duke bredhur rrugëve me një foshnje të porsalindur që kishte vdekur, dhe po e mbante në gojë me qëllim që të ushqej të vegjlit e saj.

Këlyshët janë filmuar duke copëtuar foshnjën e porsalindur, vdekjen e të cilit e konfirmoi edhe vetë policia, transmeton Telegrafi.

“Sapo pranuam telefonatën dolëm në vendin e ngjarjes dhe gjetëm trupin e pajetë të foshnjës së porsalindur që ishte copëtuar nga këlyshët”, ka deklaruar zëdhënësi i policisë Sanjay Soni.

Por sipas mediave indiane ky nuk është rasti i parë, muaj më parë banorët e kësaj zone kishin parë një qen duke mbajtur në gojë një foshnje të porsalindur

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

ALBULENA HAXHIU DHE DONIKA KADAJ KANË DHËNË DORËHEQJE NGA KRYESIA E LËVIZJES VETËVENDOSJE

Tjetra

Gruaja e pafajshme kafshohet brutalisht nga qeni i Policisë (Video +18)

TË FUNDIT NGA RUBRIKA