fbpx

Vjosa Osmani dhe Albin Kurti ecin Mitrovicës së Veriut (VIDEO)

I nominuari i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër, Albin Kurti, dhe kandidatja për deputete nga kjo lëvizje, Vjosa Osmani, këtë të shtunë janë duke qëndruar në qytetin e Mitrovicës.

Ata madje kanë përshkuar në këmbë Urën e Ibrit për të dalë në pjesën e Mitrovicës së Veriut, njofton KlanKosova.

Krahas tyre ka pasur edhe kandidatë të tjerë nga lista e deputetëve.

Paraprak

Vjosa Osmani: Albin Kurti do të jetë kryeministër

Tjetra

Hoti: Nesër nënshkruajmë marrëveshjen për vendosjen e marrëdhënieve diplomatike me Izraelin

TË FUNDIT NGA RUBRIKA