fbpx

Vjosa Osmani dhe Albin Kurti shkojnë bashkë në Reçak

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Një ditë pas zyrtarizimit të koalicionit parazgjedhor, u.d e presidentit Vjosa Osmani dhe kreu i LVV-së, Albin Kurti janë parë së bashku në Reçak.

Kurti dhe Osmani kanë bërë homazhe në 22 vjetorin e masakrës.

Para Kurtit dhe Osmanit homazhe ka bërë edhe kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti.

Gjatë ditës pritet që homazhe në këtë vend të bëjnë edhe liderët tjerë të partive dhe institucioneve./

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Pritet heqja e orës policore në të gjitha komunat, masat e reja prekin disa sektorë

Tjetra

Sondazh: Vjosa Osmani apo Ramush Haradinaj

TË FUNDIT NGA RUBRIKA