fbpx

Vjosa Osmani dhe Driton Selmanaj këndojnë tallava (VIDEO)

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Vjosa Osmani dhe Driton Selmanaj këndojnë këngën e Adelina Ismaili, por në një verzion tjetër. Mbi të gjitha duket se po kalojnë mirë së bashku me të rinjtë e FRLDK.

Për më shumë ndiçeni në video

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Nis fushata #NjëFijeDritë, kundër diskriminimit të viktimave të dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë

Tjetra

Engel: Shpresoj që Qeveria do ta zgjidhë demarkacionin për të siguruar lëvizjen pa viza

TË FUNDIT NGA RUBRIKA