fbpx

Voton Shaqir Totaj

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës, për postin e Kryetarit të Prizrenit, Shaqir Totaj, ka kryer obligimin e tij qytetar.

Ai ka hedhur votën e tij, në një nga qendrat e votimit në këtë qytet, ndërsa ka thënë se pret që dhe gjithë prizrenasit të shfrytëzojnë të drejtën e tyre të votimit, njofton Klan Kosova.

Tutje ai është shprehur optimist, se do të jetë fitues i kësaj beteje të balotazhit.

”Unë pres konfirmimin e fitores, që e kemi arritur në raundin e parë. Pres pjesëmarrje masovike të qytetarëve. Nuk pat vështirësi”, ka përfunduar ai.

Neogazeta
Shperndarje
Lajmi paraprak

Voton Shpend Ahmeti

Lajmi tjetër

Veseli fton qytetarët të dalin në zgjedhje masivisht

MË TË FUNDIT nga KATEGORIA