fbpx

Wigemark: Të heqim kapelat për Avdullah Hotin

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Wigemark ka shkruar për përshtypjet e tij për Kryeministrin e Kosoves. Shkurt dhe thjesht ai thotë se duhet hequr kapelat për Avdullah Hotin. Arsyeja do te ju habis.

“Heqim kapelat për kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hoti, i cili sot udhëtoi me ne në klasën ekonomike në aeroplanin Prishtinë – Vjenë dhe më pas në aeroplanin nga Vjena në Bruksel. Sa kryeministra të tjerë të Ballkanit Perëndimor do t’i kursenin të hollat e taksapaguesve në këtë mënyrë?”, ka shkruar Wigemark.

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

Presidenti para hyrjes në Speciale: Ky është çmimi i lirisë

Tjetra

Ngjarje e rëndë në Malishevë: Vdes 6-vjeçari që u aksidentua me veturën që e kishte nisur vetë

TË FUNDIT NGA RUBRIKA