fbpx

Zahir Pajaziti fjalim historik (VIDEO)

/
Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com

Neogazeta ju sjell fjalimin historik të Heroit të Kombit Zahir Pajaziti
Pamje te pergaditura nga Kompleksi “Zahir Pajaziti”

Ju ftojmë ta shikoni dhe ta shpërndani

Neogazeta
- Ndarje nga Neogazeta.com
Paraprak

E pabesueshme: Kështu qëndron rezultati në Prishtinë

Tjetra

Ekskluzive: Vetëvendosje organizon transport për "votuesit" (VIDEO)

TË FUNDIT NGA RUBRIKA